IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže je štátna inštitúcia, priamo riadená Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Predmetom jej činnosti je práca s mládežou mimo školy a rodiny a mládežnícka politika na Slovensku aj mimo neho. Cieľom aktivít je implementácia štátnej politiky voči deťom a mládeži.

Súťaž: Najväčšia svetová lekcia

26.11.2018 12:00 - Slovensko

Popis

IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže v súvislosti s celosvetovou iniciatívou UNESCO a UNICEF vyhlasuje súťaž: NAJVÄČŠIA SVETOVÁ LEKCIA. 

Kto sa môže zapojiť? Všetci mladí ľudia vo veku od 18 do 30 rokov.   

Čo môžete vyhrať? Grant vo výške 6 000 EUR na realizáciu projektu. Výherné tímy sa zároveň zúčastnia veľkého zážitkového prekvapenia.

Myslíte si, že svet je v rukách len tých „najmocnejších?" Máte pocit, že je naozaj ťažké niečo zmeniť vo vašom okolí a vytvoriť z vášho mesta, či obce lepšie miesto pre život?

Pokúste sa zmeniť niečo spolu s nami! Zostavte minimálne 5-členný tím mladých ľudí vo veku od 18 – 30 rokov a zvoľte si meno tímu. Podajte návrh, čo by ste chceli zmeniť v prospech ľudí vo vašom okolí alebo v prospech planéty a môžete získať až 6 000 EUR ročne cez program EÚ Európsky zbor solidarity na realizáciu vášho nápadu!               

Viac informácií a projektový formulár nájdete tu:   

FORMULÁR

INFORMAČNÝ PLAGÁT

 

Odkaz

https://www.iuventa.sk/sk/NOVINKY/vyzva-k-sutazi-najvacsia-svetova-lekcia.alej?ind