Infolovci

Neformálna skupina knižnično-informačných profesionálov, ktorí pracujú v knižniciach a informačných inštitúciách. Našim cieľom je prepojenie komunity mladých progresívnych knihovníkov s ostatnými komunitami zaoberajúcich sa knižnou kultúrou, digitálnym prostredím, informačnou gramotnosťou, ale aj manažmentom a marketingom. V dnešnej dobe už nie sme len fanúšikovia kníh, ale hlavne informácií.

6. Knihovnícky barcamp: Nebuď na vážkach

10.10.2019 14:00 - Bratislava

Popis

Informácie majú pre nás určitú váhu. Niekedy však stačí pridať jednu nepravdu a ramená váh sa prevážia na nesprávnu stranu. Nám tak nezostáva nič iné, než si pravdivosť informácií overovať, aby sme im nenaleteli. Dnes to nie sú už len knihy, ktoré sú zdrojom informácií, predovšetkým k správam na internete treba pristupovať s jasnou mysľou. Aby nás nič nevyviedlo z miery a získali sme vnútornú rovnováhu, budeme myslieť aj na naše telo.

Nebuď na vážkach a príď sa pozrieť na šiesty ročník Knihovníckeho Barcampu, ktorý sa uskutoční 10. 10. 2019 vo Vklube v Bratislave.

Knihovnícky barcamp je o všetkom, čo sa týka knižníc, knižnej kultúry, digitálneho prostredia, znalostného manažmentu, informačnej gramotnosti, ale aj IT a marketingu... Je to svieže a dynamické podujatie, kde sa predstavujú nové myšlienky a projekty. Prednášky, workshopy, originálny a zaujímavý program, after party, to všetko a ešte viac ťa čaká na šiestom Knihovníckom barcampe.


Miesto konania

V-Klub, Námestie SNP č. 12, Bratislava


Kontaktná osoba

Lenka Čechvalová

Telefón: 0907282575

Email: info@knihovnickybarcamp.sk

Odkaz

www.knihovnickybarcamp.sk